#1 2013-03-01 00:40:51

Exodus

Game Master

42213123
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 31
Punktów :   

Zombie Apocalypse Amsterdam

6 grudnia 2019r. media ogłosiły, że martwi ludzie wracają do życia. W telewizji brzmiało to śmiesznie, jednak przestało śmieszyć gdy do drzwi zaczęły dobijać się zakrwawione trupy. Mówiono, że to przez wirus, który niszczy szare komórki i zwiększa zapotrzebowanie na mięso, ludzkie mięso. Dlatego zakażeni zabijają ludzi. Wirus rozchodził się zbyt szybko i nie oszczędzał nikogo. Nawet pracownicy stacji telewizyjnych i radiowych zostali zakażeni, przez co nie ma żadnych informacji o świecie. Nie wiadomo już, czy organizowane są grupy ratunkowe, czy wynaleziono szczepionkę. Nie wiadomo nic. O wyjściu na ulicę nieuzbrojonym można pomarzyć od ponad tygodnia. Czujesz, że nawet w domu przestaje być bezpiecznie, zaczyna brakować prowiantu. Wpadasz na pomysł zamieszkania w markecie. Szczelnie zamykane drzwi, zapas jedzenia, duża przestrzeń oraz oczywiście szansa spotkania innych przetrwańców. Brawo. Bardzo sprytnie.
(Wszyscy mieszkacie w Amsterdamie niedaleko siebie, lecz znacie się tylko z widzenia)
Powodzenia.

Offline

 

#2 2013-03-03 01:03:13

 Morgoth

Administrator

1347123
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

Gdy pierwszy raz usłyszałem w radiu o zombie myślałem że to istoty wymyślone żeby straszyć dzieci i robić horrory dla dorosłych, miałem wtedy może z 7 lat. Tydzień temu przekonałem się że to nie były tylko durne filmy i że rzeczywistość zamieniła się w horror. 6 grudnia pokazały się na moim osiedlu. Wśród ludzi panował chaos, nie wiedzieli co mają robić, w sumie to im się nie dziwie, próbowałem ogarnąć kilka rodzin, ale idioci na siłę zamykali się po piwnicach. Rodzice zostali u dziadków, może to nawet lepiej, może ich to ominie. Kiedy oswoiłem się z myślą że oni tu są postanowiłem się spakować, wrzuciłem do mojego plecaka wszystkie rzeczy które uznałem za potrzebne, nóż do kieszeni a CeZetka na ramie, w plecaku zostało mi wtedy chyba z 1200 sztuk śrutu, teraz mam go zaledwie 1000, muszę go oszczędzać. Wpadłem na pomysł zabarykadować się w markecie póki go nie rozkradną do końca. To już tydzień w tym blaszanym gównie, muszę stąd wyjść. Jedzenia zostało jeszcze na jakieś 3 miesiące, ale nie mogę do końca zasranego życia się tu chować.

Ostatnio edytowany przez Morgoth (2013-03-03 18:46:21)

Offline

 

#3 2013-03-03 21:50:28

Aleizdein

Gracz

17452687
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

Wiedziałem, że nie mogę dłużej ukrywać się w domu. Drewniane barykady nie zapewnią bezpieczeństwa, a stare kasety nie zastąpią towarzystwa. No właśnie, towarzystwa. Ktoś musi tam być, przecież nie mogłem zostać sam. Nie mogłem, prawda? To pytanie chodziło mi po głowie wystarczająco długo, by zadecydować o wyprowadzce do marketu. Wziąłem plecak podróżny i spakowałem do niego cały zapas jedzenia, baterie, krzesiwo i nóż kuchenny. Do prawej ręki wziąłem kij do baseballa, a do lewej latarkę. Pora ruszać.
Kilka metrów od marketu stała grupka zombie. Dokańczali posiłek wyciągając resztki jadalnych wnętrzności z żeber. W markecie świeciło się światło. Dzięki bogu! Zdrowy człowiek. Czujniki ruchu w drzwiach zostały wyłączone. Zapukałem. Drzwi otwarły się po kilkunastu sekundach. Niepewnym krokiem wszedłem do środka. Zauważyłem mężczyznę.
- Cześć, jestem Aleizdein, możesz mówić mi Alojz.

Offline

 

#4 2013-03-03 22:46:43

Sawyer

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

Pewnego ranka dzikie wrzaski przerwały mi sen. Dokładniej było to 6 grudnia, ten cholerny dzień zniszczył mi całe życie wszystko zostało zniszczone. Mam coraz mniej jedzenia, muszę stąd wyjść.
Łapie za plecak, po chwili zauważyłem ze nie mam co w nim ukryć. Mam w domu nóż myśliwski, no cóż nie mam zbyt dużego wyboru. Wychodzę z domu, postawiłem iść powoli ale bardzo cicho, z racji tego że mam duży kawał drogi do przejścia. Byłem już w połowie drogi i zauważyłem zainfekowanych, na szczęście mnie nie zauważyli, bo byli zajęci zajadaniem się moim sąsiadem. I tak cwela nie lubiłem.
Po kilku następnych minutach marszu doszedłem do celu. W środku chyba nikogo nie było. Wpadłem na pomysł poszukania drzwi dostawczych. Po znalezieniu wszedłem i postanowiłem je zabarykadować skrzyniami po produktach. Przeszedłem po głównej części sklepu, zauważyłem dwóch gości rozmawiających przy napoju. Swoje emocje ująłem w zdaniu :
- Kim wy jesteście ?!

Offline

 

#5 2013-03-04 21:37:04

 Morgoth

Administrator

1347123
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

Nie ukrywam że gdy usłyszałem pukanie do drzwi to prawie się zesrałem ze strachu, ale po chwili dotarło do mnie że zombie pewnie nie pukają w drzwi, a więc biegiem ruszyłem otworzyć główne wejście do sklepu z nadzieją na nienaganne towarzystwo. Okazało się że miałem rację, gdy otwarłem drzwi zobaczyłem jakiegoś kolesia z baseballem w dłoni i odruchowo wymierzyłem w niego moja CeZetke. Ale nagle dobiegł mnie miły i wyluzowany głos:

- Cześć, jestem Aleizdein, możesz mówić mi Alojz.

W sumie to mnie zaskoczyło, ale koleś okazał się w porządku, pokazałem mu co i jak w markecie, potem siedliśmy na podłodze i poczęstowałem go całkiem dobrym jabolem, nawet nie zdążyliśmy w sumie po gadać i usłyszałem kolejny głos który prawie przyprawił mnie o zawał, tym razem dobiegł zza moich pleców:

- Kim wy jesteście ?!

Od razu wystartowałem z nożem w jego stronę, ale okazało się że jest to nie potrzebne, bo koleś widocznie ma pokojowe zamiary, odrzekłem tylko:

- Koleś, co ty tu kurwa robisz?! Chcesz żebym zawału dostał?!

Offline

 

#6 2013-03-05 23:37:37

Sawyer

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

Dostałem szoku. Zadałem proste pytanie, a chwile później widzę jak podbiega z nożem jakiś koleś.
Dałem rady tylko wypowiedzieć :

- Witam. Jestem Sawyer ! Jak udało wam się przeżyć ?

Offline

 

#7 2013-03-06 15:57:51

Aleizdein

Gracz

17452687
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Ja to w sumie dopiero wszedłem, kolega Morgoth był tu przede mną. Więc jest nas już trzech. Mamy zapas jedzenia, a alkoholu wystarczy na robienie libacji codziennie przez miesiąc. Usiądź z nami, napij się, trochę tu w końcu posiedzimy
W tym momencie od dawna poczułem uczucie jakby bezpieczeństwa, nie myślałem o trupach, tylko siedziałem i z odprężeniem siorbałem jabola.

Offline

 

#8 2013-03-06 16:10:39

Exodus

Game Master

42213123
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 31
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

W taki właśnie sposób bohaterowie przeżyli miesiąc. Żłopali piwska, jedli mnóstwo długoterminowych czipsów, spali na sklepowych kocach. Nie mając dostępu do multimediów ogrom czasu spędzali rozmawiając.  Lecz w końcu nadszedł niechciany dzień wyczerpania zasobów sklepowych. A więc bardzo już zaprzyjaźniona ze sobą grupka mężczyzn musi opuścić ukochany market, miejsce spotkania. Będą szli w poszukiwaniu przygód, innych przetrwańców lub ciekawszych marketów. Zobaczymy co stanie na ich drodze.

Offline

 

#9 2013-03-06 20:42:26

 Morgoth

Administrator

1347123
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

Kurwa, to już miesiąc. W sumie to nawet dobrze się bawiłem.. Szkoda tylko że zapasy się kończą, a psiej karmy to się nie tknę! W końcu ktoś musiał powiedzieć na głos nasze myśli:

- Alojz, Sawyer, chodźcie na chwilę. W sumie to jest sprawa. Trzeba pochytać nową miejscówkę, bo nam się żarcie kończy.. Jakieś pomysły?

Offline

 

#10 2013-03-06 20:55:19

Sawyer

Administrator

Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Morgoth, masz racje nie mamy co włożyć do ust. Trzeba zmienić lokum, jedyne co mi przychodzi do głowy to inny market. Alojz może ty masz jakiś pomysł ?

Offline

 

#11 2013-03-06 21:04:48

 Morgoth

Administrator

1347123
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Brać to możesz mojego pytona=] A ty Alojz masz jakiś plan?

Ostatnio edytowany przez Morgoth (2013-03-06 21:07:39)

Offline

 

#12 2013-03-06 21:40:36

Aleizdein

Gracz

17452687
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Macie racje. Gdzieś tam głęboko we mnie, za grubymi warstwami chamstwa słychać bardzo przekonujący głos, mówiący o niesieniu pomocy dla innych żywych, nie zakażonych. Już rzygam tą budą i w sumie to zaraz lecę się pakować. Bierzemy dużo wody i wszystkie resztki jedzenia. Nasz cel to wieżowce przy ulicy Keizersgracht. Dlaczego wieżowce? Bo można sprawdzić wiele mieszkań w krótkim czasie. Dlaczego przy tej ulicy? Bo jest tam sklep z bronią, bez której, nie owijając w bawełnę zdechlibyśmy. Jeśli jest ktoś temu przeciwny niech wystąpi teraz lub zamilknie na wieki.

Offline

 

#13 2013-03-06 21:42:10

 Morgoth

Administrator

1347123
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Pomysł zajebisty, ale wątpię że zostało coś z broni, ale wieżowce czemu nie. Zacząłbym od świtu, musimy się wyspać, Sawyer pakuj wodę, ja muszę poczyścić CeZetkę, bo nie ukrywam że pewnie się przyda. Alojz, a na ile nam starczy jeszcze jedzenia? Nareszcie się coś dzieje! Do roboty!

Offline

 

#14 2013-03-06 21:57:06

Aleizdein

Gracz

17452687
Call me!
Zarejestrowany: 2013-02-28
Posty: 37
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Wystarczy na jakieś 4 dni dla 3 osób. Wziąłem do plecaka wszystkie baterie, latarki i inne przydatne pierdoły. Mój baseballowy kij już się niecierpliwi. Serio mam nadzieję, że kogoś znajdziemy, bo mi się już brzydzą wasze mordy, bez obrazy dla was. Kładę się spać już, jutro ciężki dzień. Pobudka na 6:00, leniwe downy.

Offline

 

#15 2013-03-06 23:36:55

 Morgoth

Administrator

1347123
Zarejestrowany: 2013-03-01
Posty: 55
Punktów :   

Re: Zombie Apocalypse Amsterdam

- Nie jesteś moją matką leszczu! Branoc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassparty.pun.pl www.forumsaezatakeiskaze.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.nokia5200.pun.pl